Logo

TARIM FUARCILIĞINDA 31 YILLIK DENEYİM…

1986 yılında kurulan “Orion Fuarcılık Tanıtım Hizmetleri A.Ş.”, uzmanlık alanı olan tarım fuarı organizasyonlarındaki yolculuğuna İzmir ve Denizli fuarlarıyla devam etmektedir. 1993 yılında Türkiye’nin ilk tarım fuarını Söke - Aydın’da düzenleyen şirketimiz, ülkemizin birçok bölgesinde fuarlar düzenlemiş olup sektörün kuşkusuz en tecrübeli organizasyon firmasıdır.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK, AVRUPA’NIN 4. BÜYÜK TARIM FUARINDAN BİRİ AGROEXPO, FUAR İZMİR’DE…

2016 yılından itibaren 12 Hol ve 110 bin metrekare kapalı alanda sektöre hizmet veren Türkiye’nin en büyük fuar alanı  “Fuar İzmir” binalarında düzenlenen Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, kullanılan sergi alanı metrekaresi ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın dördüncü tarım fuarı olma özelliğini ilan etti.

Orion Fuarcılık ev sahipliğinde 19 – 22 Ocak 2017 tarihleri arasında 56 ülkeden 729 katılımcıyı 248 bin ziyaretçiyle buluşturan 12. Agroexpo, tarım sektörünün Türkiye’de ki en önemli buluşma noktası oldu ve sektördeki liderliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Agroexpo Uluslararası Tarım, Tarım Makinaları, Hayvancılık, Hayvancılık Ekipmanları, Canlı Hayvan ve Seracılık Fuarı, 13. kez düzenlenecek olmanın heyecanını yaşıyor. 13. Agroexpo, 1 – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında 850 firmayı 285 bin ziyaretçiyle buluşturmayı hedeflemektedir.